ShowBiz

Vajza e Lutes provokon me gjoksin jashtë nga dhoma e gjumit

Lotina Haziri vajza e Lutes ka pr.ovokuar sërish.

Ajo ka sjellë disa imazhe atraktive nga dhoma e gjumit, ku në fokus vuri gjoksin e saj gjigant.

Me një bluzë të zezë e gjoksin e ngritur ajo po duket fantastike.

Ndryshe, Lotina jo rrallë herë është përfolur edhe për jetën e saj private.

Kohë më parë ishte aluduar edhe për një lidhje të mundshme mes saj dhe Endritit- djalit të Hashim Thaçit./Kosovarja/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button