ShowBiz

Loredana ‘trazon’ rrjetin me këtë veprim

Loredana dhe Mozzik çdo ditë japin sinjale të ribashkimit.

Loredana Zefi dhe Mozzik që prej kohës kur e kanë deklaruar ndarjen, vazhdojnë të komentohen shumë.

Së fundi, ata janë parë në shumë vende bashkë, duke lënë të kuptohet se janë ribashkuar, ani pse një gjë të tillë nuk e kanë pranuar.

Në pjesën e re të dokumentarit, Loredana upublikua bashkë me Mozzikun, ku u panë në një poligon duke shtënë me ar.më.

Pikërisht këtë pjesë, reperja e veçoi nga dokumentari, duke publikuar fotografinë të shoqëruar me një emoji zemërimi.

Se si do të vazhdojë ‘telenovela’ e këtij çifti, mbetet të shihet ditëve në vijim. /Lajmi

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button