ShowBiz

Arta Nitajt nuk i mjaftuan buzët sa i pati i mbushë me botox akoma më shumë

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ndiqet shumë në instagram.

Për shkak të imazheve atraktive e provokimeve që bën nëpërmjet tyre ajo përherë ka zënë vend për tu komentuar.

Si shumica e kolegeve as Arta Nitaj nuk i ka shpëtuar ndërhyrjeve estetike sa në fytyrë e sa në trup.

Së fundmi modelja ka treguar se i ka mbushur prapë buzët me botox duke e tepruar me madhësinë e tyre.

Ja si po i duken./Kosovarja/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button