ShowBiz

Teuta me të pasmët më seksi në estradë

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptarë, Teuta Selimi, njihet për zërin dhe stilin e saj unik.

Përkundër se është nënë e dy fëmijëve Teuta ka një fizik për të i marr lakmi, shkruan infokosova.

Janë veshjet ato të cilat ia theksojnë bukur shumë trupin superseksi.

Këngëtarja ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikorë./infokosova

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button