Lajme

Imami nga Tetova paralajmëron kandidimin për Kryetar të Komunës së Tetovës?

Imami i njohur nga Tetova Nuhi Ganija, sonte ka paralajmëruar kandidimin e mundshëm të tij për Kryetar të Komunës së Tetovës.

Ai në një fotografi të publikuar sonte nga aktori tetovar Hasim Memishi i njohur si Sopi, ka komentuar : “Foto me nijete t’mdhoja😉
Vllaj!
Ja dil ja t’dal per kryetar Tetove…”, me çka ka ngjallur reagim edhe te një pjesë e qytetarëve të cilët e kanë mirëpritur si ide dhe kanë përkrahur imamin në fjalë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button