ShowBiz

Arbenita Ismajli “ndez” rrjetin me foton në banjo (FOTO)

Modelja ka publikuar edhe një fotografi provokative.

Arbenita Ismajli edhe njëherë ka marrë vëmendjen me paraqitjen.

E veshur me një bodysuit me ngjyrë të zezë ka venë në pah belin dhe këmbët e bukura.

Ajo ka perfeksionuar dukjen me makijazh të errët, flokët e kapura dhe ka pozuar.

Ndryshe, Arbenita po shihet aktive me fotografitë që publikon nga fotosesionete realizuara./Lajmi

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button