ShowBiz

Era Istrefi i mban të pasmet me dorë

Këngëtarja nuk po shihet aktive me projekte muzikore megjithatë nuk i mungojnë postimet në rrjete sociale.

Në Instagram, sapo ka publikuar foto veshur me shumë stil duke venë në fokus të pasmet.

Veshur me xhinse dhe një xhaketë ngjyrë hiri, Era ka publikuar fotografitë në profilin e saj zyrtar.

Artistja e njohur me famë botërore, në pozat që ka marrë ka ekspozuar edhe tatuazhet në duar.

Këto imazhe, i ka publikuar brenda një ambienti të brendshëm dhe komod.

“Unë do të shkoj ta marr atë çantë.

Unë nuk do të marr ur shii”, ka shkruar në postim./kosovarja

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button