ShowBiz

Kejvina shfaqet e zjarrtë nga ashensori

Ajo sipas postimeve në rrjete sociale ka treguar se është në Arabinë Saudite.

E veshur me fustan ngjyrë të gjelbër, Kejvina ka venë në pah figurën e saj.

Përveç tjerash, ajo mori vëmendje me gjoksin të cilin e ka ekspozuar dhe këmbët joshëse.

Me veshjen që ka zgjedhur bukuroshja ka vendosur edhe maskën kundër Covid-19 të përshtatur me fustanin.

Dukjen e kombinoi me një palë çizme ngjyrë të gjelbër të mbyllur.

Ndryshe, Kejvina nuk ka zbuluar arsyen e shkuarjes së saj në Dubai./kosovarja

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button