ShowBiz

Loredana ndryshon komplet pamjen

Loredana vjen me dukje të re.

Rep-artistja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi është një ndër personazhet më të ndjekura dhe të përfolura në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria dhe puna e saj.

Së fundmi, ajo ka rrëmbyer vëmendjen me disa foto të publikuar në rrjetin social Instagram, në të cilën shfaqet me flokët të kafët dhe të shkurta./Blic

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button