ShowBiz

A e ka ndërruar fenë Dafina Zeqiri, shfaqet me kryq në fotot e fundit

Pas Adelina Ismailit, edhe një këngëtare tjera kosovare është shfaqur me kryq në qafë në fotot e saj të fundit

Është kjo këngëtarja Dafina Zeqiri.

Këngëtarja, e cila ka qenë aktive gjatë vitit 2020 dhe ka vazhduar njëjtë edhe më 2021 në disa fotografi të postuara në Instagram është shfaqur me një kryq në fotot e saj të fundit.

Më parë, Dafina kishte deklaruar që është muslimane, por duket se ajo ka ndërruar në aspektin religjioz në fotot e saj të fundit.

“Qielli plot me yje dhe ai po me shikon mua”, ka qenë shkrimi poshtë kësaj fotografie të Dafinës.

Dafina pritet që shpejt të dalë edhe më një këngë të re derisa pritet që së shpejti të dalë edhe me albumin e saj të ri.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button