ShowBiz

Adelina Tahiri paska një dashuri tjetër, dhe ne tani e kuptuam

Këngëtarja Adelina Tahiri është e njohur si një nga këngëtaret më tërheqëse të estradës.

Adelina është e martuar me biznismenin maqedonas me të cilin kanë disa vite diferencë në moshë.

Ndërsa, së fundmi ata janë bërë edhe me fëmijë.

Adelina ka publikuar një foto me grimerin Armend Ramadani e të cilin e quan “my love” apo “dashuri”./Infokosova

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button