ShowBiz

Twerk dhe të brendshme seksi, Rihanna “tërbon” rrjetin (VIDEO)

Rihanna është kthyer në rrjetet sociale dhe të gjithë kanë mbetur pa frymë. Pse do thoni ju?! Mjafton që të hidhni një sy në llogarinë e këngëtares dhe do të mbeteni të habitur.

Së fundmi ajo ka lançuar linjën e saj të re “Savage X Fenry” dhe në videon e publikuar shihet mjaft seksi dhe provokuese.

Sipas saj nuk ka një modele që mund ta bëjë këtë më mirë se vetë ajo dhe këtë gjë e tregoi më së miri nëpërmjet kësaj video.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button