ShowBiz

Vajza e Eli Farës “arratiset” me biznesmenin për pushime në Dubai

Vajza e Eli Farës, Marina Fara pak kohë më parë bëri publike lidhjen me partnerin e saj, biznesmenin nga Shkodra.

Dhe çifti kanë zgjedhur si destinacion për të pushuar Dubain.

Marina Fara ndau momente me fansat në rrjetet sociale teksa shijon rrezet e diellit në plazhet e Dubai.

Zeshkania pozoi e veshur me bikini portokalli, duke ekspozuar format e saj dhe dukej mjaft joshëse.

Ajo shoqërohet në pushime nga biznesmeni, me të cilin publikoi edhe një foto në Instagram ku duken të lumtur në krah të njëri-tjetrit.

Marina Fara bëri publike lidhjen me Alis Hysa disa muaj më parë, teksa postoi një imazh me partnerin në makinë.

Vëmendjen më të madhe e mori komenti i nënës së saj, Eli Fara, e cila dërgoi emojin e dy fytyrave të buzëqeshura, duke treguar kështu se e kishte miratuar lidhjen e vajzës./kosovarja

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button