ShowBiz

Atdheu kapet “mat” duke kërcyer me vajzën misterioze, zbulohet kush është ajo (FOTO)

Konkurrenti i “Përputhen” është kapur “mat” duke kërcyer me një vajzë.

Në video ata shiheshin të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit, ndërsa nën ritmin e këngës dhe kërcimit dukeshin mjaft të lumtur.

Pamjet ngjallën dyshime se dyshja mund të jetë duke shijuar një takim së bashku, por këto zëra ranë poshtë pas deklaratës së Atdheut.

Në një postim në instastory, Atdheu deklaron se jo çdo vajzë që njeh ai dhe që del në foto mund të jetë e dashura e tij, teksa kërkon dhe respekt për vajzën, e cila quhet Drita Perhati.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button