ShowBiz

Françeska Jaçe thyen “rregullin”, vesh për herë të parë të brendshme

Françeska Jaçe gjithmonë guxon me veshjet e saj në daljet televizive dhe ka pranuar se shkon në emision pa të brendshme.

Por së fundmi, ish-banorja e BB ka thyer “rregullin” e saj.

E ftuar në emisionin “Kojshia Show”, ajo u shpreh se kishte veshur për herë të parë të brendshme për shkak të temperaturave të ulëta.

“Unë hera e parë që i kam veshur se zakonisht nuk i vesh, po thash hajt se ftohtë.

Në gardërobë shpenzoj kurse në të brendshme jo shumë,”– u shpreh modelja e Instagram, duke qeshur.

Gjatë intervistës, ajo foli edhe për fotot e nxehta që publikon në rrjetet sociale, ku ekspozon format e saj bombastike, duke thënë se janë artistike.

“Nuk do thosha foto pa rroba, por artistike më mirë.

Qëllimi i fotove është për arsye pune, për të reklamuar një biznes të caktuar por edhe për qejf sigurisht,”– tregoi Françeska Jaçe, ndërsa befasoi me deklaratën ku u shpreh se sdo martohet kurrë.

“Nuk do martohem kurrë.

Unë s’do martohem,”– u shpreh ajo.

Ish-banorja e BB pranoi se ka bërë operacion hundën, ndërsa “gjoksin e ka origjinal”.

“Kam bërë vetëm një operacion, hundën.

Por gjoksin e kam origjinal,”– përfundoi Françeska Jaçe./indekonline

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button