ShowBiz

Kush pritet ta zëvendësojë Arjan Konomin në “Për’puthen”?

Opionionisti Arjan Konomi ka publikuar një video në të cilën tregon që nuk ka qenë në dijeni për skandalin e fundit të fotografive të Teas.

Gjatë videos ai tregoi që ka vërejtur në një mënyre pëlqimin që mund të kishin dyshja Tea – Beart, por që nuk e ka besuar që mund të ketë diçka pas largimit të këtij të fundit nga programi.

Gjithashtu ka shtuar që ka mbetur i shokuar nga ngjarja që ka ndodhur, dhe që në një mënyre ai e ka deklaruar largimin e tij nga emisioni, dhe mund të jetë sonte nata e fundit që e shohim Konomin si opionionist gjatë “Për’puthen PRIME”.

Në anënen tjetër sonte pritet të hyj Pastori Akil Pano në vend të Fatma Haxhialiut dhe që kjo e fundit nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Instagram”, ka bërë të ditur që do të shihen nga dita e nesërme në “Për’puthen” ditore.

Dhe që të gjitha këto zhvillime pritet të komentohen gjatë ditës së sotme në “Për’puthen”./Express/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button