ShowBiz

Qeqa Krelani në lidhje me një futbollistë? (VIDEO)

Gazetarja e sportit, Qeqa Krelani, ishte mysafire në emisionin ‘Kojshia Show’,ndër të tjerash ajo foli edhe për jetën e saj private dhe tregoi se a është dhe me kënd në lidhje,shkruan infokosova.

Ndiqeni minutën e 22 të emisionit./infokosova

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button