ShowBiz

Zbulohet se kush ishte ish- i dashuri i Georgina Rodrigez

Mediat e huaja zbulojnë ish-të dashurin e partneres së Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez.

Emri i tij është Javi, është 27 vjeç dhe fotograf me profesion.

Ai është nga Huesca, Spanjë dhe po fiton famë të madhe falë pjesëmarrjes në edicionin spanjoll të “Temptation”, shkruan Ora News.

Sipas mediave iberike, ai është flaka e vjetër e Georgina Rodriguezit.

Të dytë janë njohur në shkollë të mesme, në Jaca dhe do të kishin jetuar një histori dashurie intensive adoleshentësh, por që do të merrte fund kur Javi do të transferohej në Madrid.

Fotot e 27-vjeçarit, bashkëmoshatar me Rodriguezin, janë publikuar nga revista “Semana”./indeksonline

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button