ShowBiz

Murati e befason me bakllavë e çaj Melisën

Në puntatën e sotme të Për’puthen ndodhi takimi i shumëpritur i Melisës me Muratin.

Ai si gjithmonë duke u treguar i kujdesshëm ndaj vajzave, nuk i ndali befasitë as për Melisën.

Duke i ofruar bakllavë dhe çaj ajo mbeti gojëhapur ku pasi ngrëni bakllavë, për çajin tha se nuk e kishte provuar ndonjëherë.

Ndërsa Murati nuk hezitoj që t’ia përmendte se ajo është shumë e afërt me djemtë në çdo takim./Indeksonline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button