ShowBiz

Kështu e kalon ditën Ëngjëllusha me nënën dhe vëllaun

Familja e Shyhrete Behlulit është tashmë e njohur për publikun shqiptar, dhe ndër më të komentuarat e mediave.

Engjëllusha Salihu ka ndarë me ndjekësit një foto në instagram.

Ajo shihet në një restaurant së bashku me Shyhreten dhe vëllaun e vogël, Lumin.

Projekti i fundit muzikor i Engjëllushes është potpuria e përbashkët me nënën e saj “Je ma e mira”. /Kosovarja

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button