ShowBiz

Surpriza që e la pa fjalë Anën

Ana ka mbetur pa fjalë nga një surprizë në ditën e dytë të prezantimit të Për’Puthen.

Një person i kushtoi një buqetë të bukur me lule dhe një pusullë brenda duke i kërkuar një vallëzim në fund të emisionit.

Nuk dihet ende se cili është dhe dyshohet të jetë një nga djemtë.

Ana u habit dhe kërkoi publicitet që të merrte veten./Blic

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button