ShowBiz

U zbulua djali i cili i dergoj buqetën dhe i kërkoj vallëzim Anës

Ana ka mbetur pa fjalë nga një surprizë në ditën e dytë të prezantimit të Për’Puthen.

Në fillim të emisionit një person  i kushtoi një buqetë të bukur me lule dhe një pusullë brenda duke i kërkuar një vallëzim në fund të emisionit.

Nuk dihej e cili është por  dyshohej  të jetë një nga djemtë.

Më në fund u zbulua djali i cili i dergoj buqetën Anës dhe i kërkoj vallëzimi, ai ishte Rinian Leka./Blic

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button