LajmeShowBiz

Moderatorja e lajmeve mahnit me zërin e saj! (VIDEO)

Gazetarja dhe moderatorja e lajmeve Teuta Zekiri, përmes platformës MAQINA ka sjellur njërën ndër këngët më të bukura shqip “Për një çast më ndali zemra” në duet me Shpëtim Mustafa-n.
S’është hera e parë që personazhe televizive të performojnë në skene, por ky projekt i “Maqinës” të bën për vete. Teuta shpesh është shprehur se e ka pasion muzikën dhe kjo performance e saj e fundit na bën të duam ta shohim më shpesh në këtë dritë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button