ShowBiz

Ish cimerja ja zbulon Taynes këto foto

Tayna është ylli i rep skenës shqiptare, që ka krijuar senzacion me muzikën e saj, kryesisht thumbuese.

Këngëtarja ka festuar ditëlindjen dhe një mal urimesh kanë shkuar drejtë saj, duke e berë mjaftë të lumtur.

Edhe ish cimerja e Taynes e ka uruar këngëtaren me disa foto nga e kaluara, ku pamja e yllit të skenës duket shumë më ndryshe.

Ndryshimi i Taynes nga dikur e tani, është i dukshëm.

Pamja e këngëtares ka evoluar mjaft./kosovarja

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button