ShowBiz

Mevlani i dhuron lule Antonelës, Lediana largohet nga studio me lot në sy

Për’Puthen ditën e sotme nisi me një shumëllojshmëri ndjenjash  veprimesh nga treshja e famshme Antonela-Mevlan-Lediana.

Në fillim Lediana u shpreh se ishte penduar që kishte qëndruar aq e ftohtë me Mevlanin dhe shkoi i dhuroi një puthje në mes të studios. Më pas Mevlani i dhuron një tufë me lule Antonelës duke shkaktuar një mërzitje shumë të madhe për vajzën tjetër.

Lediana tha se ndihej shumë e tepërt në studio dhe vendos që të largohet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button