ShowBiz

Lulja publikon momentin kur Meda ia prek të pasmet

Lulja dhe Meda janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.

Duke qenë tejet aktiv në rrjete sociale, dyshja shihen gjithë kohën së bashku.

Momentet e shumta të jetës i postojn edhe me fansat, ku pas çdo postimi kalojnë në lajm.

Këtë herë, të dy shihen me një moment intim ku Meda shihet me duart tek të pasmet e Lules.

Theksojmë, dyshja janë prindër të tre fëmijëve./kosovarja

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button