ShowBiz

Atdheu konfirmon shtatzanin e Sares

Sara dhe Atdheu së shpejti do të behën prindër për herë të parë.

Një fotografi e publikuar nga Sara, beri reagime të shumta nga fansat duke aluduar se janë në pritje të ëmbël, shkruan infokosova.

E këto dyshime më shumë i shtoj edhe komenti i Atdheut.

“Do jetë gocë apo çun”, ishte komenti i shoqëruar me një emojë zemre.

Megjithatë urime për çiftin./Infokosova/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button