ShowBiz

Ermali e shtrëngon fortë këtë femër

Ermal Fejzullahu në shumë aspekte shihet se nuk e ka gruan aspak xheloze.

Ani pse karriera e detyron që të jetë i rrethuar me femra, shumicën e kohës ai shihet në prani të tyre.

Po ashtu, ai nuk heziton edhe të publikojë imazhe të ndryshme, ku me këtë e dëshmon që Arianës nuk i pengon kjo gjë dhe nuk është aspak xheloze.

Këtë herë, në një vend të bukur ai shihet që e ka shtrënguar fortë një femër, sigurisht pjesë e ndonjë kënge të re.

Në vazhdimësi, mbetët të shihet se cila është e vërteta./kosovarja

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button