ShowBiz

Lum Fero kush i ra hise për grua, Arbenita shihet…

Arbenita Ismaili i është rikthyer modelimit.

Modelja bukuroshe pas lindjes së parë nuk vonoi dhe menjëherë u angazhua në karrierë.

Kohë pas kohe Arbenita ka sjellë imazhe të ndryshme, në të cilat ka treguar edhe fizikun, thuajse nuk ka lindur fare.

E sot ajo është shfaqur me grim e frizurë të rëndë, më siguri duke përgatit ndonjë reklamë të re.

Lirshëm mund të themi se Fero ka pas nafak./Kosovarja/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button