ShowBiz

Tuna bënë ndryshimin e madh në pamjen e jashtme

Është larguar prej muajsh nga aktivitetet muzikore, pasi ishte shtatzëne dhe sapo është bërë nënë për herë të dytë.

Siç dihet, këngëtarja e afirmuar e muzikës moderne shqiptare, ka sjell ne jetë një djalë, të cilin e ka quajtur Zen.

Me të bërë nënë, Tuna i ka shpeshtuar paraqitjet në rrjetin sociale Instagram, ku nuk po mungojnë fotot e videot e ndryshme që lanson, shkruan “Kosovarja”.

Tuna sapo na ka treguar se ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe se nga bjonde është bërë brune, po duket shumë bukur, apo jo?

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button