ShowBiz

Ylli latin ia shpreh publikisht dashurinë Luanës

Luana po merr vëmendje nga yjet ndërkombëtare.

Moderatorja shqiptare Luana Vjollca është emër që ka bashkëpunuar me disa artistë me famë ndërkombëtare.

Artistja bëri duet me Jay Santos dhe Faydee si dhe u paraqit në ballinat e revistave të huaja, duke arritur që të ketë vëmendjen e emrave të njohur.

Ylli latin Lele Pons së fundi shpërndau një video të Luanës, e cila po përgatitej nën ritmet e këngës së saj dhe dëgjohet duke i thënë ‘Të dua’.

Ndërsa, artistja ia shpërndau videon me mbishkrimin “Të dua më shumë”.

Kujtojmë se Luana Vjollca së fundi ka qëndruar në Prishtinë, ku edhe po finalizon këngën e re.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button