ShowBiz

Modelja shqiptare ka një dedikim të veçantë për vjehrrën

Prej 2 vitesh Angela Martini është e martuar me Dragos Savoulescu. Marrëdhënia e tyre është shumë e fortë, këtë e ka treguar edhe modelja shqiptare.

Por si duket modelja ka mardhënie shumë të veçantë edhe me vjehrrën e saj. Së fundi ajo kishte ditëlindjen dhe Angela e uroi me fjalë shumë të veçanta.

“Urime ditëlindjen vjehrra ime e mrekullueshme. Jam me fat që të kam”, ka shkruar modelja.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button