Lajme

Bexheti takon shqiptarin e parë në Formula 2 Lirim Zendeli

Kryetari i Komunës së Sarajit Blerim Bexheti takoi sot Lirim Zendelin, shqipëtarin e parë i cili debuton në Formula 2.

‘Lirimi gjithashtu është me prejardhje nga Komuna e Sarajit dhe jemi shumë të lumtur që në mënyrën më perfekte na përfaqëson nëpër botë.

Un i urova edhe më shumë suksese për të ardhmen dhe të vazhdoj edhe më tutje kështu të na bëj krenar- thotë Bexheti.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button