Lajme

Aksident ndërmjet një motoçiklete dhe veture në Çair

Nga pamje shihet se si një veturë është përplasur me një motoçikletë.

Nuk ka informacione për të lënduar dhe shkaqet e aksidentit, por për informacione më të detajuara dhe të konfirmuara nga Ministria e Punëve të Brendshme do t’ju njoftojmë në vazhdim.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button