LajmeLifestyleShowBiz

E dashura e Azet vajza me belin më të ngushtë

Reperi shqiptar Azet, i cili vepron në shtetin Gjerman, rrallë herë komentohet në media rozë.

Para disa jave u komentua për një vajze me emrin Kaltrina, ku u tha se është e dashura e tij, shkruan InfoKosova.

Kaltrina ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj instagram teksa kishte vënën në fokus belin e saj te ngushtë.

E veshur me xhinse dhe një bluze të shkurtë beli i saj morri mjaftë vëmendje./InfoKosova/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button