LajmeLifestyleShowBiz

Çka i ndodhi Shkurte Gashit në deti?

Pak ditë më parë këngëtarja kosovare Shkurte Gashi, ndau disa momente intime së bashku me bashkëshortin e saj Alberti i nga pushimet.

Ajo u komentua gjerë e gjatë për këtë fotografi ku shihet teksa burri ia prek gjoksin, shkruan InfoKosova.

E shkurte Gashi, përveç fotografive me bikini ajo ndau edhe një fotografi tjetër, ku shihej se ishte veshur mjaftë shumë dhe dukej se u “ngi” nga të ftohti.

Ndryshe këngëtarja ka pak muaj qe kur u bë nënë për herë të parë./InfoKosova/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button