БРУТАЛНО: Еве како црногорската полиција ги решава проблемите во Подгорица (Видео)

 Breaking News

БРУТАЛНО: Еве како црногорската полиција ги решава проблемите во Подгорица (Видео)

БРУТАЛНО: Еве како црногорската полиција ги решава проблемите во Подгорица (Видео)
February 21
00:16 2018

Од полицијата сеуште се истражува кој од нивните колеги во саботата вечер претепал три момчиња во центарот на Подгорица.

На видеото објавено на порталот ИН4С се гледа како униформирани лица се приближуваат до групата која стои до затворениот локал и започнуваат да ги тепаат.

Според првичните информации, станува збор за припадници на Интервентната единица на полицијата.

Коментари

Коментари

Related Articles