ФОТО

 Breaking News

Девојка со неверојатен талент: Од автомобилски гуми прави гарнитури за седење (фото)

    Девојка со неверојатен талент: Од автомобилски гуми прави гарнитури за седење (фото)

Девојка со неверојатен талент. Од стари автомобилски гуми изработува гарнитури за седење. После секоја изработка, гарнитурите се фарбаат со боја за подобра естетика. Погледнете:

Read Full Article

Оваа фотка не се гледа секогаш на булевар во Скопје, но синоќа можеше да се види ова

    Оваа фотка не се гледа секогаш на булевар во Скопје, но синоќа можеше да се види ова

На улица во Скопје и тоа среде булевар може да се забележи и ова. Фотографијата е направена синоќа, а објавена е на Ѕидот на сообраќајниот срам. Некои велат дека е

Read Full Article

ФОТО: Путин доби подарок кучиња во Србија, ова е неговата реакција

    ФОТО: Путин доби подарок кучиња во Србија, ова е неговата реакција

Путин при посетата на Србија доби кучиња, а ова е неговата реакција. Тој пресреќен веднаш почна да ги гали кучињата.

Read Full Article

ФОТО: Лила се стегна во бел корсет и покажа со што располага

    ФОТО: Лила се стегна во бел корсет и покажа со што располага

Лила Филиповска се стегна во бел корсет и ја објави фотографијата.

Read Full Article

ФОТО: Дезертираните пратеници гласаа и сликаа, на кого му ги испратија фотографиите?

  ФОТО: Дезертираните пратеници гласаа и сликаа, на кого му ги испратија фотографиите?

По неколкудневната неисвесност дали премиерот Зоран Заев ќе успее да обезбеди двотретинско мнозинство за уставните измени, вчера 81 пратеник гласаа

Read Full Article

ФОТО: Македонската водителка се пофали со паричката за Бадник

  ФОТО: Македонската водителка се пофали со паричката за Бадник

Македонската водителка Елена се пофали дека и годинава паричката за бадник се падна кај неа.

Read Full Article

ФОТО: Моцарт објави детали за прилепчанецот што фати половина милион евра: Напишал фамозни 7 тикети и ја добил најголемата добивка во Европа, 565 000 евра!

  ФОТО: Моцарт објави детали за прилепчанецот што фати половина милион евра: Напишал фамозни 7 тикети и ја добил најголемата добивка во Европа, 565 000 евра!

„(ИЗ)ВОНРЕДНИ ВЕСТИ! Вечерва го добивме балканскиот рекордер во обложувањето. Во Прилеп наш играч на 7 ливчиња освои вкупна добивка од

Read Full Article

Сите ја викале „дебела, дебела”, а сега трчаат по неа: Убавицата која за 1 година стана фитнес модел (ФОТО)

  Сите ја викале „дебела, дебела”, а сега трчаат по неа: Убавицата која за 1 година стана фитнес модел (ФОТО)

Без сомнеж може да се каже дека приказните за трансформација на телото и работата на самите себеси нема никогаш да

Read Full Article

Сораја не знае кога и е доста: Излезе во фустан и покажа се (фото)

  Сораја не знае кога и е доста: Излезе во фустан и покажа се (фото)

Сораја Вучелиќ со текот на времето носи се помалку и помалку облека, а неодамна се појави во едно казино каде

Read Full Article

Таа е млада, прекрасна и посебна – погледнете зошто се разликува од другите (фото)

  Таа е млада, прекрасна и посебна – погледнете зошто се разликува од другите (фото)

Но, на втор поглед и на втората слика од едиторијалот во славниот магазин Sports Illustrated, се забележува дека таа е

Read Full Article
1 2 3 29

НОВО