Популарната ДЈ Марте се „распеа“ на Инстаграм, погледнете ги спотовите (Видео)

 Breaking News

Популарната ДЈ Марте се „распеа“ на Инстаграм, погледнете ги спотовите (Видео)

Популарната ДЈ Марте се „распеа“ на Инстаграм, погледнете ги спотовите (Видео)
February 01
10:57 2018

ДЈ Марте се „распеа“ на Инстаграм.

Дали Џани и Цеца спијат добро послем ваквата изведба на ДЈ Марте од Кичево.

Погледнете ги видеата во продолжение:

A post shared by Marte Naumoska (@____marte) on

Pozz za brat mi @petreskipetar

A post shared by Marte Naumoska (@____marte) on

Коментари

Коментари

Related Articles