Го однеле со Брза помош: Опериран пејачот на Гранд, состојбата сериозна

 Breaking News

Го однеле со Брза помош: Опериран пејачот на Гранд, состојбата сериозна

Го однеле со Брза помош: Опериран пејачот на Гранд, состојбата сериозна
February 20
22:10 2018

Фолк пејачот Јоца Стефановиќ завршил во болница, Таа информација ја потврдил и неговиот близок соработник.

Јоца имаше операција. Мораше да направи итна операција на белите дробови. З

нам дека ситуацијата е многу сериозна. Итната помош го однесе утринава – открива изворот близок на Јоца, за порталот nemazabranjenih.rs.

Многу ми е жал. Денеска го завршивме спотот и го повикав да дојде да го види и потоа го дознав ова.

Утре ќе дознаам во каква состојба е и ќе се потрудам да го посетам – рекол неговиот пријател.

Коментари

Коментари

Related Articles