На манекенката Накова ќе и пукнат силиконите (фото)

 Breaking News

На манекенката Накова ќе и пукнат силиконите (фото)

На манекенката Накова ќе и пукнат силиконите (фото)
January 31
17:53 2018

Манекенката Александра Накова, поранешната учесничка во реалните шоуа „Преживеан“ и „Танц со ѕвездите“

Секогаш привлекува внимание на социјалните мрежи.

Едно време со другарка и Мелита, креваа чалам на Инстаграм, која има поубави силиконска уста, сега на ред дојдоа силиконските гради.

Таа објави нови фотографии, на социјалните мрежи…

Фановите и овој пат и дадоа комплименти дека добро изгледа, ама имаше и такви кои велат дека „ќе и пукнеле силиконите“.

Коментари

Коментари

Related Articles