Неда Украден откри каква непријатност доживеала

 Breaking News

Неда Украден откри каква непријатност доживеала

Неда Украден откри каква непријатност доживеала
February 21
22:32 2018

По смртта на својата сакана мајка Анѓелија, поп-пејачката Неда Украден е скршена од болка. Не е тајна дека пејачката беше многу приврзана за мајка си, која почина во 93-та година од животот, благодарение на генетиката, но и на неизмерната љубов од страна на својата ќерка и на внуците и правнуците, како што истакна Неда.

Меѓутоа, пејачката откри дека непосредно по објавата за смртта на мајка си, некој и’ го хакирал инстаграм-профилот, додавајќи дека никој не може да и’ ги одземе спомените на мајка и’.

Коментари

Коментари

Related Articles