Патник во авион побарал вегетеријански оброк – Нема да верувате што му сервирале!

 Breaking News

Патник во авион побарал вегетеријански оброк – Нема да верувате што му сервирале!

Патник во авион побарал вегетеријански оброк – Нема да верувате што му сервирале!
November 21
14:14 2017

И не изгледа баш како задоволувачки оброк.

Оброците во авионите не се познати баш по својата гурманска првлечност, но сепак тешко е да се зачува гладот на огромна висина.

Стив Хогарти побарал од персоналот во авионот да добие вегетеријански оброк, а наместо некој вистински топол оброк или сендвич, тој добил нешто сосема спротивно.

Тој по своето барање, добил 2 парчиња овошје.

„Вегетеријанското јадење на овој лет е јаболко и круша завиткани и послужени со нож и вилушка.“, напиша тој на Твитер.

Стив патувал со колумбиската авиокомпанија Авијанка кога му била дадена оваа храна на него.

И покрај тоа што јаболките и крушите се добри за човековото тело и организам, сепак тоа сигурно нема да ви помогне за да го намалите гладот.

Коментари

Коментари

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment