Видео: Ова се пратениците кои гласаа за Северна Македонија

 Breaking News

Видео: Ова се пратениците кои гласаа за Северна Македонија

Видео: Ова се пратениците кои гласаа за Северна Македонија
January 12
16:50 2019

На Јутјуб се појави видео од пратениците кои гласаа за промена на уставното име. Погледнете го во продолжение:

Коментари

Коментари

Related Articles