Магазин

Фото: Ја совладаа емоции и се расплака пред публиката поранешната сопруга на Дарко Лазиќ

    Фото: Ја совладаа емоции и се расплака пред публиката поранешната сопруга на Дарко Лазиќ

Популарната Српска пејачка Ана Севиќ имала неочекувана „драма“ за време на снимање на емисија во Гранд. Најпрвин имала мака со фустанот, за кој мислејќи дека камерите се изгасени побарала и

Read Full Article

Водителката која ја гледаме на Сител изненади – Мило ми е што маж ми имал многу девојки

    Водителката која ја гледаме на Сител изненади – Мило ми е што маж ми имал многу девојки

Водителката на хит-емисијата во регионот која ние ја гледаме на Сител, наташа од Практична жена, изјави дека е со широки и модерни сфаќања и дека и се допаѓа што сопругот

Read Full Article

Фото: Поради оваа докторка сите сакаат да се разболат и тоа со мерак, има над 400.000 обожаватели

    Фото: Поради оваа докторка сите сакаат да се разболат и тоа со мерак, има над 400.000 обожаватели

Мајнди Ситинприти е докторка со повеќе од 420.000 обожаватели на Инстаграм. Поради фотографиите кои таму ги објавува сите сакат да се најезини пациенти, а во галеријата може да проверите и

Read Full Article

Фото: Елена Ристеска со плава коса, не сме ја виделе ваква до сега

    Фото: Елена Ристеска со плава коса, не сме ја виделе ваква до сега

Елена Ристеска со плава коса за потребите на нов спот. Ваква не сме ја виделе. Фото:

Read Full Article

Фото: Манекенката Катарина Ивановска ја покажа својата сестра – копија една на друга

  Фото: Манекенката Катарина Ивановска ја покажа својата сестра – копија една на друга

Македонската манекенка Катарина Ивановскана својот Инстаграм профил објави фотографии од својата сестра Кристина, со која уживаше во Кафеана. Манекенката пред

Read Full Article

Фото: Во серијата глумат брат и сестра, во реалноста заљубен пар, актерите од серијата на Сител се заедно

  Фото: Во серијата глумат брат и сестра, во реалноста заљубен пар, актерите од серијата на Сител се заедно

Има само 20 години и е убавица. Актерката од хит серијата на Сител, Далеку од дома, е прекрасна. Нејзиното име

Read Full Article

Фото: Кога никој не очекува, Лила со нова фризура и горда на својата коса

  Фото: Кога никој не очекува, Лила со нова фризура и горда на својата коса

Кога никој не очекува, Лила на социјалните мрежи сподели фотографија од нејзината нова фризура. „Како ви се допаѓа мојата нова

Read Full Article

Видео: Другарите на младоженецот застанаа пред невестата, но најмладиот брат сите ги воодушеви

  Видео: Другарите на младоженецот застанаа пред невестата, но најмладиот брат сите ги воодушеви

Кога се планира свадба има многу работи на кои треба да се обрне внимание. Прво важен е датумот, но исто

Read Full Article

Се огласија од ДЗЛП: Сергеј не смее да ги користи фотографиите на познатите, треба да побара дозвола од нив

  Се огласија од ДЗЛП: Сергеј не смее да ги користи фотографиите на познатите, треба да побара дозвола од нив

Дирекцијата за заштита на личните податоци (ДЗЛП) до Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги, достави известување, дека во случајот

Read Full Article

Станува интересно: Марјан Коцев со куварот од Тајланд ја пеат „Ти, ти само ти“ во Австралија (Видео)

  Станува интересно: Марјан Коцев со куварот од Тајланд ја пеат „Ти, ти само ти“ во Австралија (Видео)

Македонскиот фолк пејач Марјан Коцев моментално се наоѓа на турнеја во Австралија, а неговиот престој во Сиднеј го искористи да

Read Full Article
1 2 3 34

НОВО