Магазин

Видео: Битолчанецот Христијан ги забавува патниците на аеродромот во Катар, тој е атракција со неговите мелодии меѓу кои има и од Балканот

    Видео: Битолчанецот Христијан ги забавува патниците на аеродромот во Катар, тој е атракција со неговите мелодии меѓу кои има и од Балканот

30- годишниот Христијан,кој живее во Мелбурн, веќе подолго време е атракција на аеродромите низ целиот свет. Младиот музичар на светските аеродроми со својата изведба на светските хитови на клавир ги

Read Full Article

Толку од драмата: Душко се разведува од Карлеуша, нема да и прости, а таа останува без пари

    Толку од драмата: Душко се разведува од Карлеуша, нема да и прости, а таа останува без пари

Јелена Карлеуша ќе остане без милиони бидејќи Душко Тошиќ нема намера да и ја прости аферата со Огњен Врањеш, пишува Ало.рс. Имено, како што се дознава, Душко веќе контактирал со

Read Full Article

Видео: Џамбазов ги анализира сликите на Карлеуша, еве што вели тој

    Видео: Џамбазов ги анализира сликите на Карлеуша, еве што вели тој

Последниве неколку дена главна вест во таблоидите и забавните естрадни магазини на Балканот е Јелена Карлеуша и нејзината афера со младиот фудбалер Огњен Врањеш. И во Македонија се зборува за

Read Full Article

ФОТО: Лила се стегна во бел корсет и покажа со што располага

    ФОТО: Лила се стегна во бел корсет и покажа со што располага

Лила Филиповска се стегна во бел корсет и ја објави фотографијата.

Read Full Article

ФОТО: Македонската водителка се пофали со паричката за Бадник

  ФОТО: Македонската водителка се пофали со паричката за Бадник

Македонската водителка Елена се пофали дека и годинава паричката за бадник се падна кај неа.

Read Full Article

Блесна на црвениот килим во долг црн елегантен фустан, но нејзиниот грб привлече поголемо внимание

  Блесна на црвениот килим во долг  црн  елегантен фустан, но нејзиниот грб привлече поголемо внимание

На неодамна одржаните британски филмски награди БАФТА, актерката Анџелина Џоли блесна на црвениот килим во долг, црн, елегантен фустан од

Read Full Article

Неда Украден откри каква непријатност доживеала

  Неда Украден откри каква непријатност доживеала

По смртта на својата сакана мајка Анѓелија, поп-пејачката Неда Украден е скршена од болка. Не е тајна дека пејачката беше

Read Full Article

Сите ја викале „дебела, дебела”, а сега трчаат по неа: Убавицата која за 1 година стана фитнес модел (ФОТО)

  Сите ја викале „дебела, дебела”, а сега трчаат по неа: Убавицата која за 1 година стана фитнес модел (ФОТО)

Без сомнеж може да се каже дека приказните за трансформација на телото и работата на самите себеси нема никогаш да

Read Full Article

Омилениот актер од „Парампарче” се бореше со алкохолот – нижеше проблеми и скандали

  Омилениот актер од „Парампарче” се бореше со алкохолот – нижеше проблеми и скандали

Еркан Петеркаја или нам познат како Џихан од хит серијата на Сител, Парампарче, е еден од најпознатите, најуспешни и најмаркантни

Read Full Article

По 35 години кариера Лепа Брена ја промени бојата на косата

  По 35 години кариера Лепа Брена ја промени бојата на косата

Пејачката за потребите на новата песна „Како нова“, односно снимањето на видео спотот ја промени бојата на косата. Лепа Брена

Read Full Article

НОВО