Магазин

Младата македонска мисица ја „засени“ Лила (фото)

    Младата македонска мисица ја „засени“ Лила (фото)

Во популерниот квиз кој се емитува на ТВ Сител “ Се или нешто“ синоќа имавме прилика да ја видиме девојката која ни се смее од билбордите, а исто така досега

Read Full Article

Позната е причината за развод на Емина и Мустафа

    Позната е причината за развод на Емина и Мустафа

Турската ѕвезда Мустафа Сандал станал многу близок со, на јавноста непозната жена, и било само прашање на време кога официјално ќе го заврши бракот со Емина Јаховиќ. Минатата недела Емина

Read Full Article

Сораја не знае кога и е доста: Излезе во фустан и покажа се (фото)

    Сораја не знае кога и е доста: Излезе во фустан и покажа се (фото)

Сораја Вучелиќ со текот на времето носи се помалку и помалку облека, а неодамна се појави во едно казино каде што носи фустан кој не крие скоро ништо, туку напротив

Read Full Article

Таа е млада, прекрасна и посебна – погледнете зошто се разликува од другите (фото)

    Таа е млада, прекрасна и посебна – погледнете зошто се разликува од другите (фото)

Но, на втор поглед и на втората слика од едиторијалот во славниот магазин Sports Illustrated, се забележува дека таа е се само не обична. Brenna е параолимпијка и прва убавица

Read Full Article

Денеска е сон на секоја жена, но погледнете како изгледал Бали бег на почетокот од кариерата

  Денеска е сон на секоја жена, но погледнете како изгледал Бали бег на почетокот од кариерата

Еден од најпопуларните турски актери, кој се стекна со слава и во Македонија денес мами воздишки кај многу жени на

Read Full Article

Се огласи поранешната девојка на Џастин: Ја предупредував Анистон за него, не ме послуша

  Се огласи поранешната девојка на Џастин: Ја предупредував Анистон за него, не ме послуша

Актерите Џенифер Анистон и Џастин Теру се разделуваат по две и пол години брак. – Одлуката е взаемна и постигната

Read Full Article

Сека призна какви проблеми има во бракот

  Сека призна какви проблеми има во бракот

Гостувајќи во популарна ТВ-емисија, фолк-пејачката Сека Алексиќ раскажа што ја „вади од такт“ кога станува збор за нејзиниот сопруг Вељко

Read Full Article

Младоженецот на свадбата објавил дека сака некоја друга, невестата останала во солзи!

  Младоженецот на свадбата објавил дека сака некоја друга, невестата останала во солзи!

Џеферсон и Џесика се португалски пар кој емногу заљубен. Така што на денот на нивната свадба имало многу солзи. Но

Read Full Article

ФОТО: Не престанува да изненадува – Лила објави уште фотографии во прегратка на овој маж

  ФОТО: Не престанува да изненадува – Лила објави уште фотографии во прегратка на овој маж

Покрај бројните изненадувања на „Денот на вљубените“, како букет рози, балони на кои беше испишано „Те сакам“, честитка со натпис

Read Full Article

Најзгодниот спортист на ЗОИ оваа година (фото)

  Најзгодниот спортист на ЗОИ оваа година (фото)

Боб санкачот Стивен Лангтон со својот совршен изглед привлече големо внимание на ЗОИ 2018 година и на сите љубителки на

Read Full Article

НОВО