Регион

ВНИМАВАЈТЕ: ИЗМАМИНИЦИ СОПРЕЛЕ МАКЕДОНЦИ БЛИЗУ СОЛУН – ЕВЕ ЈА ПРИКАЗНАТА (ФОТО)

    ВНИМАВАЈТЕ: ИЗМАМИНИЦИ СОПРЕЛЕ МАКЕДОНЦИ БЛИЗУ СОЛУН – ЕВЕ ЈА ПРИКАЗНАТА (ФОТО)

Внимавајте: Измаминици сопреле македонци близу Солун – ЕВЕ ЈА ПРИКАЗНАТА Уште едни македонци сопрени од измамници во близина на ,,ринг роуд,, кај Солун. Ги сопреле при возење. застанале бидејќи човекот

Read Full Article

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Видео од експлозијата на еден од терористите во Истанбул

    ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Видео од експлозијата на еден од терористите во Истанбул

Предупредување: Видеото содржи вознемирувачка содржина. За лица под 16 годишна возраст потребно е надзор од родител или старател. Видеото е објавено на Twitter профилот на „India Today“.

Read Full Article

Бомба на аеродромот Ататурк во Истанбул, најмалку 10 загинати (ВИДЕО)

    Бомба на аеродромот Ататурк во Истанбул, најмалку 10 загинати (ВИДЕО)

На главниот меѓународен аеродромот Кемал Ататурк во Истанбул вечерва се случи експлозија. Си Ен Ен Турк јавува дека се работи за најмалку две детонации и за истрели од огнено оружје,

Read Full Article

Дојди да имаме еротска масажа за време на Европското првенство 2016 (оглас)

    Дојди да имаме еротска масажа за време на Европското првенство 2016 (оглас)

Девојка од Нови Сад на специјализирана страница преку оглас нуди сексуални услуги (еротска масажа) со гледање на фудбалски натпревари на Европското првенство во фудбал кое се одржува во Франција, пренесува

Read Full Article

„Не можам да поверувам колку си бедна“: Карлеуша плукаше по Северина, интернет полуде!

  „Не можам да поверувам колку си бедна“: Карлеуша плукаше по Северина, интернет полуде!

Откако Северина најавила дека ќе сними дует со МЦ Сајси, реагираше Јелена Карлеуша која тврди дека Северина од нејзе ја

Read Full Article

ЕКСЛУЗИВНО: Моментите кога искрените фанови влегоа во клинч со хулиганите кои и наштетија на Хрватска! (ВИДЕО)

  ЕКСЛУЗИВНО: Моментите кога искрените фанови влегоа во клинч со хулиганите кои и наштетија на Хрватска! (ВИДЕО)

Еден дел од фановите на Хрватска го навлекоа гневот на цела нација поради прекинот кои го режираа на вчерашниот натпревар

Read Full Article

Англиски дипломат вози Фиќо (Фото)

  Англиски дипломат вози Фиќо (Фото)

Џереми Лонг (37) е втор советник во Амбасадата на Велика Британија во Белград, а каде и да се појави привлекува

Read Full Article

Хорор во Куќа: Легло од 300 змии во детски кревети

  Хорор во Куќа: Легло од 300 змии во детски кревети

Семејството Шимуновиќ од Србија е иселено од домот, затоа што во нивната куча биле најдени поскоци и смокови. Милан Шимуновиќ

Read Full Article

НОВО