Забава

 Breaking News

Таткото поставил камера во детската соба, кога видел што прави сопругата, веднаш објави на Интернет (Видео)

    Таткото поставил камера во детската соба, кога видел што прави сопругата, веднаш објави на Интернет (Видео)

За многу родители голем е предизвикот да успие бебе, но секоја чест за оваа мјака која научила како да се искраде од собата без да го разбуди. Видеото е снимено

Read Full Article

Видео: Премиерот Заев како на филм, со мотори на снег заедно со обезбедување и пријатели пристигна во Маврово

    Видео: Премиерот Заев како на филм, со мотори на снег заедно со обезбедување и пријатели пристигна во Маврово

Премиерот Зоран Заев ги револтирал посетителите на скијачкиот центар во Маврово, јавува Лидер. Имено, се појавил заедно со триесетина негови сопартијци и пријатели и со АТВ-моторчиња се забавувале возејќи се

Read Full Article

Видео: Другарите на младоженецот застанаа пред невестата, но најмладиот брат сите ги воодушеви

    Видео: Другарите на младоженецот застанаа пред невестата, но најмладиот брат сите ги воодушеви

Кога се планира свадба има многу работи на кои треба да се обрне внимание. Прво важен е датумот, но исто така многу труд се вложува при избор на локација, видот

Read Full Article

Се огласија од ДЗЛП: Сергеј не смее да ги користи фотографиите на познатите, треба да побара дозвола од нив

    Се огласија од ДЗЛП: Сергеј не смее да ги користи фотографиите на познатите, треба да побара дозвола од нив

Дирекцијата за заштита на личните податоци (ДЗЛП) до Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги, достави известување, дека во случајот кој Агенцијата го иницираше за емисијата „Студио Мода“ емитувана на

Read Full Article

Видео: Битолчанецот Христијан ги забавува патниците на аеродромот во Катар, тој е атракција со неговите мелодии меѓу кои има и од Балканот

  Видео: Битолчанецот Христијан ги забавува патниците на аеродромот во Катар, тој е атракција со неговите мелодии меѓу кои има и од Балканот

30- годишниот Христијан,кој живее во Мелбурн, веќе подолго време е атракција на аеродромите низ целиот свет. Младиот музичар на светските

Read Full Article

Ова е Ване од Прилеп кој освои половина милион евра, погледнете го моментот во кладилницата (ВИДЕО)

  Ова е Ване од Прилеп кој освои половина милион евра, погледнете го моментот во кладилницата (ВИДЕО)

Неделниот весник “Зенит” објави видео од прославата на прилепчанецот Ване Лесновски, кој вечерва доби 500.000 евра на спортска прогноза. Како

Read Full Article

ФОТО: Моцарт објави детали за прилепчанецот што фати половина милион евра: Напишал фамозни 7 тикети и ја добил најголемата добивка во Европа, 565 000 евра!

  ФОТО: Моцарт објави детали за прилепчанецот што фати половина милион евра: Напишал фамозни 7 тикети и ја добил најголемата добивка во Европа, 565 000 евра!

„(ИЗ)ВОНРЕДНИ ВЕСТИ! Вечерва го добивме балканскиот рекордер во обложувањето. Во Прилеп наш играч на 7 ливчиња освои вкупна добивка од

Read Full Article

ОВА Е ЗА 5+: Писмената задача на малиот Теодор ќе ве остави без збор !

  ОВА Е ЗА 5+: Писмената задача на малиот Теодор ќе ве остави без збор !

Писмената задача на деветгодишниот Теодор од Белград, посветена за неговиот татко Милан, ги разнежни сите корисници на социјалните мрежи. Тој

Read Full Article

Разиграна девојка со моторна пила ги плаши гостите сред кафич во Прилеп е хит видео кое мора да го гледате!

  Разиграна девојка со моторна пила ги плаши гостите сред кафич во Прилеп е хит видео кое мора да го гледате!

Измина уште едно издание на карневалот „Прочка 2018“ во Прилеп. Прилепчани и оваа година иновативни и уникатни, секој со својата

Read Full Article

Ја соблече наметката и ги остави сите со подзината уста (видео)

  Ја соблече наметката и ги остави сите со подзината уста (видео)

Натпреварувачката, Ирина Шевченко, која настапи на музичкото шоу „Грузија има талент “ е една од најатрактивните жени кои се појавиле

Read Full Article
1 2 3 32

НОВО