Девојката која е виновна за лошата форма на Роналдо! (ФОТО)

 Breaking News

Девојката која е виновна за лошата форма на Роналдо! (ФОТО)

Девојката која е виновна за лошата форма на Роналдо! (ФОТО)
June 20
23:44 2016

Најголемата ѕвезда во португалската фудбалска репрезентација, Кристијано Роналдо не брилјира на Европското првенство, каде неговиот тим не успеа да победи на првите два натпревари од групната фаза, против Исланд и Австрија. Но, затоа надвор од теренот му оди многу добро.

По раскинувањето со Ирина Шеик, а минимум еднаш неделно медиумите го поврзуваат со новаљ убавица. Често и итие сами се фалат дека биле со него без разлика дали е вистина или пак сакаат малку внимание од седмата сила.

рооо2 ррр3 ррр2 рррр1

Коментари

Коментари

Related Articles